Back to top

Warning: A non-numeric value encountered in /home/slubiarn/domains/kubaociepa.pl/public_html/wp-content/themes/virtuoso/framework/modules/title/title-functions.php on line 461

Tomek Markowski fotograf sportowy

Kuba Ociepa - FOTOGRAFIA / Blog  / Tomek Markowski fotograf sportowy
Tomasz Markowski fotografia sportowa

Tomek Markowski fotograf sportowy

Tomek Markowski fotograf sportowy

 

.

W tym odcinku rozmowa z Tomkiem Markowskim fotoreporterem o specjalności fotografia sportowa.

Rozmowa z doświadczonym fotoreporterem, który znalazł swoją niszę w fotografowaniu sportów zimowych. Tak jakoś ma, że jest zakochany w fotografowaniu skoków narciarskich i temu podobnych. Patrząc na jego portfolio można śmiało stwierdzić, że jest to miłość wzajemna. Posłuchaj wywiadu, żeby dowiedzieć się jak można budować swoją profesjonalną wizytówkę, opierając się jedynie na kilku dyscyplinach sportowych.

 

 

.

W tym odcinku poruszyliśmy zagadnienia: 

.

.

Zapraszam do kontaktu z Tomkiem – znajdziesz go tutaj: 

 

.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

Tymon Markowski fotoreporter i dokumentalista

Paweł Ulatowski fotograf architektury nowoczesnej

 

 

2 komentarze
  • Michał Szypliński
    20 listopada 2018 at 17:17

    Cześć Kuba,
    cieszę się, że nagrywasz podcast o fotografii – dziś przesłuchałem pierwszy odcinek, będę śledzić. Akurat tematyka tej audycji jest mi bliska, bo też zajmuję się fotografią sportową. Doskonale rozumiem pana Tomka, ponieważ również co roku czekam na śnieg – wyspecjalizowałem się w fotografii narciarskiej (uprawiałem ten sport kilkanaście lat, więc jest mi bliski). Podzielam także niechęć do fotografowania piłki nożnej – uważam, że jest to jedna z dyscyplin, która wymaga najmniej kreatywności od fotografa. Zupełne przeciwieństwo narciarstwa (na poziomie amatorskim) czy np. wioślarstwa i żeglarstwa, gdzie efekt końcowy zależy od zaangażowania i znajomości dyscypliny. Wydaję też magazyn o tematyce narciarskiej (NTN Snow & More) i to na jego potrzeby głównie fotografuję. Nie będę wstawiać linków, by nie spamować – kto chce wyszuka mnie gdzie trzeba. Życzę powodzenia, a jeśli kiedyś chciałbyś pogadać o narciarstwie alpejskim i nie tylko, to odezwij się. No i pozdrowienia dla Pana Tomka!

Leave a Reply