SESJE MARKI OSOBISTEJ

INFLUECER, PRZEDSIĘBIORCA, ARTYSTA, YOUTUBER, AKTOR

Jeszcze nie jesteś YouTuberem z milonem subskrybentów? Nic nie szkodzi, od czegoś trzeba zacząć. Aby zostać rozpoznawalnym i cenionym twórcą, musisz bez przerwy wymyślać i publikować wiele świetnych treści, które INSPIRUJĄ i przynoszą ogromną wartość twoim odbiorcom. To nie dzieje się z dnia na dzień. Pomogę Ci wejść na wyższy poziom. Wiem, czego potrzeba, aby zapewnić Ci wsparcie niezbędne do osiągnięcia statusu influencera w możliwie najkrótszym czasie.

POKAŻ ODBIORCOM, KIM JESTEŚ!

Jeśli jesteś osobą świadomą siły wizerunku i jego wpływu na markę osobistą tworzoną w sieci, to z pewnością nie jest Ci obojętny ten dział strony. Zakładam, że umiesz robić zdjęcia i zapozować do efektownego selfie. Pomogę Ci jeszcze skuteczniej wydobyć Twoją osobowość. A poprzez wspólne wykreowanie pięknych zdjęcia, przyciągnąć do Ciebie kolejnych wiernych fanów. Wśród swoich klientów mam influencerów o ogólnopolskich zasięgach i ugruntowanej marce w swoich branżach, co świadczy o wysokiej jakości moich usług.

PAKIETY ZDJĘĆ MARKI OSOBISTEJ

MARKA 1

699 zł

● do 1 godz. trwania
● sesja osobista
● 10 zdjęć po korekcie koloru
● 5 ujęć po retuszu fotograficznym
● wybór z wielu ujęć
● zdjęcia w studio lub w terenie
● do 2 lokacji
● zdjęcie wizytówkowe na socialmedia
● nieograniczone prawa majątkowe
● bez ukrytych kosztów

MARKA 2

1399 zł

● do 2 godz. trwania
● sesja osobista
25 zdjęć po korekcie koloru
● 10 ujęć po retuszu fotograficznym
● wybór z wielu ujęć
● zdjęcia w studio lub w terenie
● do 4 lokacji
● zdjęcie na stronę internetową lub publikacje eksperckie
● nieograniczone prawa majątkowe
● bez ukrytych kosztów

MARKA 3

2599 zł

● do 4 godz. trwania
● sesja osobista
● profesjonalny makeup
● 50 zdjęć po korekcie koloru
● 20 ujęć po retuszu fotograficznym
● wybór z wielu ujęć
● zdjęcia w studio lub w terenie
● dowolna ilość lokacji
● zdjęcia do dowolnych publikacji (www,wpisy, okładka książki, kursu, podcastu)
● nieograniczone prawa majątkowe
● bez ukrytych kosztów

MARKA 4

4299 zł

● do 8 godz. trwania
● sesja osobista
● profesjonalny make-up i poprawki podczas sesji
● 200 zdjęć po korekcie koloru
● 30 ujęć po retuszu fotograficznym
● wybór z wielu ujęć
● zdjęcia w studio lub w terenie (możliwość wyjazdu na dowolny plan zdjęciowy)
● dowolna ilość zmian ubrania
● zdjęcia do dowolnych publikacji (www, okładki płyt, produktów cyfrowych, reklamy)
● nieograniczone prawa majątkowe
● bez ukrytych kosztów

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?


  Szanujemy Twoją Prywatność

  JAK WYGLĄDA SESJA FOTOGRAFICZNA DLA MARKI OSOBISTEJ?

  Najpierw zamów/kup pakiet, nie zapomnij podać informacji i preferowanej godzinie/dacie sesji

  Jeśli masz wątpliwości/ dodatkowe pytania lub potrzebujesz niestandardowej wyceny, wyślij je e-mailem na adres kontakt@kubaociepa.pl

  KOLEJNY KROK

  Za chwilę skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić wszystkie szczegóły. Zawsze lepiej zaplanować sesję z wyprzedzeniem, co najmniej 1-2 tygodnie wcześniej, zalecamy wybranie kilku przykładowych zdjęć z naszej strony internetowej, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje pomysły i preferencje.

  MAKIJAŻ I WŁOSY

  Na sesję zabieram puder matujący aplikowany z jednorazowych wacików, oraz wałek do ubrania, więc łatwo wprowadzić małe poprawki. Pamiętaj jednak, że nie zapewniam pełnej obsługi makijażu i fryzury na sesji. Sugerujemy, abyś przyszedł przygotowani. Po to też zamawiasz sesję z wyprzedzeniem, żeby mieć czas umówić się do fryzjera i makijaż. Samodzielny makijaż wykonaj proszę nieco mocniej niż na co dzień…. możesz, ale nie musisz.

  Współpracuję ze sprawdzonymi specjalistkami, więc jeśli jednak tego potrzebujesz, daj znać, a dla wygody, my zorganizujemy wszystko dla Ciebie.

  RETUSZ

  Możesz być spokojna. Sam robię retusz i stoi on na wysokim poziomie. Uwzględnia niezbędną korektę wygładzania skóry, usuwania wszelkich niedoskonałości, rozjaśnianie zębów, edycję włosów, korekty stroju, delikatne wysmuklenie ciała (w razie potrzeby), korekty tła i wszystko inne, co chcesz, abyś emanowała/emanował energią. Doświadczenie pozwala mi robić to z wyczuciem. Efekt bliższy jest kilku wizytom w SPA, lub na siłowni a nie w radzieckim gabinecie estetyki kosmetycznej.

  W razie potrzeby konsultujemy się z Twoim projektantem stron internetowych, aby upewnić się, że wszystkie wymagania są spełnione.

  UBRANIA I DODATKI DO SESJI

  Upewnij się, że ubrania są czyste, a dodatki spakowane. Jesteś marką a ubiór Cię dokreśla, idź więc na całość. Bardziej niż koszula w kratę wpuszczona do spodni sprawdzi się koszula z podwiniętymi rękawami. Pamiętaj, że spodnie również są widoczne w kadrze, więc triki z konferencji online tym razem się nie sprawdzą.

  Ty dobrze wiesz jak chcesz wyglądać, więc przynieś na sesję więcej ubrań, dodatków i atrybutów mówiących czym się zajmujesz.

  STYL I TŁO

  Jeśli masz już określony styl strony internetowej i chciałbyś go odtworzyć, daj mi znać, abym mógł przemyśleć jak uzyskać wymagany efekt. Polecam przejrzeć tą stronę w sekcji moje poprzednie prace w poszukiwaniu rozwiązań. Często styl zdjęć wynika z przestrzeni w której odbywa się sesja. Pomyśl czy nie znasz miejsca, które Cię inspiruje i określa, może tam warto zrobić zdjęcia.

  PAMIĘTAJ O TERMINIE

  Wiem, że jesteś artystą, ale zapisz termin sesji w kalendarzu i przyjdź na nią punktualnie. Nie zapomnij o dobrym śnie. Z doświadczenia wiem, że człowiek bardziej wysypiam się we własnym łóżku, więc rekomenduję taką strategię zamiast redbula czy szóstej kawy..

  CZAS PRZYBYCIA

  Na ogół przychodzę co najmniej 30 minut przed sesją, aby zorganizować plan zdjęciowy.

  SPRZĘT PRZENOŚNY

  W terenie używam mobilnego sprzętu błyskowego a często rezygnuję z niego na rzecz jeszcze większej mobilności i kreatywności.

  WŁAŚCIWE MIEJSCE W TWOIM BIURZE

  Jeśli plan zdjęciowy to Twoje biuro, to przygotuj wcześniej miejsce na sesję zdjęciową. Nie martw się o naturalne oświetlenie, pracuję w taki sposób, że zastane światło uzupełniam błyskowym. Wspólnie ustalimy co jest fotogeniczne i warto pokazać jako scenerię sesji.

  KOŃCOWY WYBÓR ZDJĘĆ

  Już podczas sesji dajemy do wstępnej akceptacji zdjęcia, co znacząco skraca selekcję najlepszych, godnych dokładnego retuszowania.

  PRAWA AUTORSKIE

  Każdy pakiet jest objęty nieograniczonymi prawami majątkowymi do użytkowania. Dzięki temu możesz używać swoich zdjęć do celów reklamowych, drukowania, promocji i to bez dodatkowych kosztów.

  DODATKOWE OPCJE

  Jest jeszcze kilka rozwiązań, które z pewnością Ci się spodobają. Co powiesz na dodatkowe zdjęcia grupowe, które możesz wykorzystać jako materiały marketingowe. Można je nawet zmontować z pojedynczo zapozowanych na jednolitym tle. Po prostu daj nam znać, jeśli coś jeszcze jest potrzebne.

  CZAS REALIZACJI ZLECENIA

  Czas realizacji wynosi zwykle 5-7 dni. Ale na specjalne życzenie możemy to zrobić szybciej. Jeśli grafik czeka na dwa zdjęcia, żeby zdążyć przed premierą Twojego nowego e-booka? Pomożemy.

  JAK ODBIERZESZ ZDJĘCIA

  Tych kilka dni potrzebujemy na wybór i obrobienie zdjęć. Gdy będą gotowe wyślemy Ci link do pobrania wszystkich plików cyfrowych.

  KTO POTRZEBUJE PROFESJONALNYCH ZDJĘĆ BIZNESOWYCH i OSOBISTYCH?

  ⦁ Przedsiębiorcy
  ⦁ Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
  ⦁ Prawnicy
  ⦁ Politycy
  ⦁ Lekarze
  ⦁ Liderzy biznesu
  ⦁ Mówcy publiczni
  ⦁ Aktorzy
  ⦁ Artyści
  ⦁ Zawody kreatywne
  ⦁ YouTuberzy
  ⦁ Muzycy

  DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

  ⦁ Bo jestem świetnym fotografem!
  ⦁ Bo twoja marka osobista, żeby zaistnieć potrzebuje nowoczesnego zdjęcia
  ⦁ Sam jestem marką i wiem jak prezentować się w sieci
  ⦁ Ponieważ ludzie biznesu chętnie pracują innymi profesjonalistami
  ⦁ Ponieważ mam ponad 10 letnie doświadczenie zdobyte w Gazecie Wyborczej
  ⦁ Dlatego, że poprowadzę Cię przez sesję w sposób bezstresowy
  ⦁ Bo sprowokuję i utrwalę Twoje fotogeniczne miny, i ustawienia ciała
  ⦁ Ponieważ nie musisz mieć doświadczenia w modelingu
  ⦁ Ponieważ jestem bardzo dobry i szybki w tym co robię! – nowoczesnej fotografii dla marki osobistej
  ⦁ Oddaję zdjęcia nawet po 2 dniach!

  TWÓJ KOLEJNY KROK:

  ⦁ Wybierz swój profesjonalny pakiet
  ⦁ Zostaw kontakt do siebie
  ⦁ Skontaktuję się z Tobą w celu omówienia drobnych szczegółów, a także daty sesji zdjęciowej.
  ⦁ Otrzymasz rezultaty już w 2-5 dni! Wyślę Ci link do pobrania plików cyfrowych.

  DLACZEGO POTRZEBUJESZ PROFESJONALNEGO ZDJĘCIA DLA MARKI OSOBISTEJ JUŻ DZISIAJ?

  Posiadanie profesjonalnych i nowoczesnych ZDJĘĆ OSOBISTYCH, dzięki którym możesz pokazać publicznie, kim jesteś, i w czym jesteś najlepszy, to jeden z najlepszych sposobów na osiągnięcie sukcesu, którego szukasz.

  Dobre zdjęcie OSOBISTE na oficjalnej stronie i w innej komunikacji internetowej to element konieczny do zbudowania zaufania odbiorców. Pokaż siebie – zainwestuj w nowoczesne zdjęcia swojej MARKI OSOBISTEJ.

  Zadzwoń 697631637 lub napisz   Szanujemy Twoją Prywatność