Blog|PODCAST

Michał Heller – fotografia muzyki i teatru

Fotografia teatralna i muzyczna – Michał Heller

.

 

Michał Heller fotografuje Operę i Filharmonię Podlaską w Białymstoku jako oficjalny – etatowy fotograf tej instytucji.  Jest też świetnym fotografem reklamowym i miłośnikiem światła błyskowego w portrecie, któremu zaufała firma Milso tworząc go ambasadorem marki Elinchrom na Polskę.

.

Michał łączy dwa fotograficzne światy. Pracuje zarówno ze światłem zastanym – scenicznym, jak i błyskowym, kreując skomplikowane sesje na potrzeby Opery, ale też klientów biznesowych spoza niej. 

.

Jego sposobem na rozwój jest bunt i poszukiwanie. Realizuje komercyjne sesje portretowe, projekty indywidualne, często zwieńczone wystawami. Prowadzi warsztaty z błyskania, fotografii mobilnej. 

.

Jest twórcą uznanym w środowisku i wielokrotnie nagradzanym. Od kilku lat prowadzi ciekawe i popularne warsztaty w temacie fotografii błyskowej i fotografii mobilnej.

.

.

Z rozmowy dowiesz się jakie umiejętności przydają się w  fotografii muzyki i teatru. Jak zmieniała i zmiania się fotografia wokół muzyki poważnej. Będzie bardzo dużo inspiracji i kwestii do przemyślenia. 

 

.

 

 

.

.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

 .

p

jakie działa metoda motywującego stresu przed zleceniami  

.

pjaki aparat wytrzymał milon klatek i nadal działa

.

pjak dużo sprzętu oświetleniowego warto mieć

.

pjaką strategię warto obrać w czasie fotografowania spektaklu

.

pjakie ogniskowe i sprzęt sprawdzają się w pracy Michała

.

pbunt to świetny sposób na wyróżnienie się w fotografii  

 ..

.

 

.

Na końcu tego wpisu możesz zobaczyć galerię zdjęć z portfolio autora. Zobacz też podpowiedzi i inspiracje w przygotowanych przez mojego gościa linkach.

.

Posłuchaj rozmowy z Michałem Hellerem, żeby dowiedzieć się jak można ciągle podnosić umiejętności i jakie są kluczowe w fotografii muzycznej. A jeśli ten odcinek jest dla ciebie wartościowy, to podziel się linkiem ze znajomymi (łącze znajdziesz pod tytułem). 

.

.

..

..

.

Zapraszam do kontaktu z Michałem – znajdziesz go tutaj: 

.

.

Zobacz inspiracje i tematy polecane przez Michała :

.

.

.

.

  • Zobacz zdjęcia z portfolio Michała Hellera ( za zgodą autora): 

.

Michał Heller. Do wywiadu Zawód Fotograf Podcast. Posłuchaj rozmowy na www.kubaociepa.pl/podcast066 lub https://www.youtube.com/channel/UC5aGl7T2EZRCi77249rjijQ?view_as=subscriber

.

……

 

.

.

.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast009

https://kubaociepa.pl/podcast051

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *