Blog|PODCAST

Dominika Dzikowska – fotograficzne kursy online

Dominika Dzikowska – fotograficzne kursy online

 

.

Rozmowa z fotografką, założycielką Kobiecej Fotoszkoły w której uczy głównie kobiety odważnej fotografii – Dominiką Dzikowską.

Fotograficzne kursy online – jak to się robi? Ile przy tym jest pracy i ile trzeba wiedzieć, żeby dzielić się wiedzą? Na te i wiele więcej pytań odpowie dzisiejszy gość Dominika Dzikowska – założycielka Kobiecej Fotoszkoły. 

.

.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

 .

pjak zacząć dzielić się wiedzą w internecie

.

pczy tworzenie kursów online się opłaca

.

pże, nie trzeba mówić do wszystkich, lepiej zawęzić grupę odbiorców. Usłyszysz jak ją wybrać

.

pjak dużo jest pracy wokół budowania zaangarzowanej publiczności, jak ją budować i reagować na potrzeby 

.

pco to jest marketingowy lejek sprzedaży

.

po pomysłach na rozwój dojrzałego artysty i jak odważyć się na zmianę stylu

.

To długa rozmowa, ale informacji w niej nie zabraknie, więc po prostu słuchaj, wyciągaj wnioski i podziel się linkiem do niej ze znajomymi. 

.

.

.

..

Blog, grupa facebookowa, instagram, youtube, newsletter – te wszystkie kanały komunikacji działają u Dominiki i oferuje w nich wsparcie dla fotoamatorek. Ale nie poświęciłaby na to tyle czasu i energii gdyby nie mogła się z tego utrzymać. Jak mądrze dawać darmowe treści, żeby odbiorcy sami poprosili o mozliwość odwdzięczenia się za pomoc, poprzez kupno płatnych kursów. Skąd brać pomysły na treści i tematy kursów.
 

..

.

Zapraszam do kontaktu z Dominiką – znajdziesz ją tutaj: 

.

Zobacz przydatne linki polecane przez Dominikę :

.

.

.

Zobacz przykładowe zdjęcia Dominiki, podobnych uczą się jej kursantki (za zgodą autorki):

.

portfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola śnieg i wieczorne światłaportfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola arbuzyportfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola chłopcy wieczorem portfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola tulipany portfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola kulki czerwone portfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola maki w wazonie portfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola zielona rosa portfolio do wywiadu zawód fotograf fotograficzne kursy online Kobieca fotoszkola kwiaty

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast010/

https://kubaociepa.pl/podcast005/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.