Blog|PODCAST

Łukasz Pałka – street photo

Street photo, Łukasz Pałka z eyexplore    

.

Łukasz utrzymuje się z robienia i szkolenia fotografii w stylu street photo. Na codzień mieszka w Tokio i reklamuje swoje usługi prosto, jako: TOKYO – PHOTOGRAPHER. Wspólnie z Axelem Deroubaix i innymi fotografami tworzy markę EYExplore, w ramach której realizują warsztaty fotografii street, na ulicach: Tokio, Osaki i Kioto.  

W jego portfolio znajdziesz tętniące od życia i kolorów wielkie miasto. Do klasycznych ujęć street dokłada miejski pejzaż Tokio i Osaki, eksperymentuje z kolorem, długimi czasami naświetlania i odbiciami. Wszystko to sprawia, że ma się ochotę odwiedzić miasto dające takie niesamowite możliwości fotograficzne. 

Łukasz wraz z kolegami z eyexplore najczęściej są instruktorami i przewodnikami po mieście, którzy pokazują świetne miejsca fotograficzne, tłumacząc jak wycisnąć z nich streetowy potencjał. Ich usługi to połączenie biura podróży i fotograficznego coachingu. 

Żeby ich usługa miała sens i wzięcie wśród klientów dbają o precyzyjnie wycelowaną reklamę w google i facebook, oraz inne działania marketingowe. Ich strona jest pełna tematycznych warsztatów poświęconych fotografii w wielkim mieście. Nagrywają filmy o tematyce street photo na własny i gościnne kanały YouTube.

Oczywiście pandemia koronawirusa wyhamowała ilość prowadzonych warsztatów. Łukasz wraz z kolegami poświęcają ten czas na rozbudowanie portfolio fotograficznego i nagranie filmów, które budują zaangażowaną publiczność wokół fotografii ulicznej i ich marki.

Łukasz nie może się doczekać możliwości podróżowania, bo chce zrealizować kolejny plan rozwoju firmy, czyli organizację warsztatów w Hong Kongu. 

 

 

Chcesz wiedzieć jak zbudowali silny brand i co działa w segmencie fotografii street? Nasza rozmowa wokół tych tematów jest poniżej.

 

.

.

.

.

 .

.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

 .

wizerunek polityków

jak nauczyciel angielskiego zaczął uczyć fotografii

.

wizerunek politykówo straregii rozwoju na czas pandemii 

.

wizerunek politykówjaki jest rynek na fotografię w stylu street photo

.

pczy da się zarabiać na szkoleniach fotograficznych wycelowanych w turystów 

.

po fotograficznej mapie miasta Tokio i innych pomysłach na produkty cyfrowe   

 ..

pjak rozwijać kanał YouTube poprzez gościnne występy    

.

.

Na końcu tego wpisu możesz zobaczyć jeszcze więcej podpowiedzi i inspiracji w przygotowanych przez mojego gościa w linkach.

.

Koniecznie przesłuchaj tej konkretnej i pełnej porad rozmowy. A jeśli jest dla ciebie wartościowa, to podziel się linkiem ze znajomymi (łącze znajdziesz pod tytułem). 

 

Zapraszam do kontaktu z Łukaszem – znajdziesz go tutaj: 

 

Zobacz inspiracje odcinka: 

.

.

Zobacz zdjęcia z portfolio Łukasz Pałka (za zgodą autora):

tokio street photo dziewczyna na ulicy

tokio street photo japonskie napisy

tokio street photo sushi

tokio street photo wieczorne światła

tokio street photo worker

tokio street photo city lights

tokio street photo odbicie dziewczyna

tokio street photo wieczorne

 

 

 

 

.

 

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast048

https://kubaociepa.pl/podcast004

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *