Blog|PODCAST

Michał Brzegowy – fotograf w poszukiwaniu siebie

Fotografia ślubna,  portretowa, sensualna i storytelling w fotografii 

.

Michał mówi o sobie, że specjalizuje się w storytellingu – opowiadaniu historii o swich bohaterach. Najczęściej fotografuje śluby, oraz odważne i emocjonalne sesje kobiece i par.

Choć jak twierdzi, wycofuje się z opowiadania swoimi zdjęciami historii ślubnych, to właśnie dzięki pokazywaniu pracy w takiej specjalności zdobył rozpoznawalność wśród innych fotografów. Michał od kilku lat prowadzi kanał na YouTube – „Michał Brzegowy – w poszukiwaniu siebie”, oraz podcast „Fotografuj sercem”. W krótkich filmach na YouTubie dzieli się wiedzą na temat obróbki i budowania historii, marketingu oraz współpracy z modelami podczas fotografowania. Robi też szkolenia i proponuje produkty cyfrowe w tej tematyce.

Michał do wiedzy z fotografii dorzuca na kanale swoje psychologiczne poszukiwania: sensu życia, tworzenia, emocjonalności, odwagi wyrażania siebie. Robi to z dużą, wręcz ekshibicjonistyczną szczerością, nie omijając tematów kontrowersyjnych – takich jak seksualność. Podsumowując – kanał Michała to: duża dawka poradników fotograficznych, marketingowych, autorskich filmów, przemyśleń psychologicznych w formacie vloga i dzielenia się swoimi odkryciami z życia prywatnego w tym cielesnością i erotyką.
Chcesz wiedzieć co jeszcze robi bohater tego odcinka? Posłuchaj tego odcinka Zawód Fotograf Podcast. Na końcu tego wpisu zobacz gdzie znaleźć go w sieci.
 

.

.

.

..

Michał Brzegowy jest aktywnym i poszukującym twórcą. Łączy uczenie fotografii i zarabianie na płatnych treściach z pokazywaniem rozwoju duchowego i emocjonalnego. Dla tych, którzy czują się w opozycji do ogółu i czasem pozwalają sobie na pokazywanie słabości jego osoba, i materiały na kanale będą inspiracją do samoakceptacji, i pracy nad sobą. 

.

.

.

.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

 .

wizerunek politykówjak odważyć się pokazywać emocje 

.

wizerunek politykówjak zbudować zaangażowaną społeczność

.

pczy można zmieniać specjalizację fotograficzną bez straty na autentyczności

.

pjak komunikować swoje usługi i w których kanałach jaki format treści działa  

 ..

pczy różnorodność kontentu na kanale to przepis na sukces czy porażkę 

.

pco działa jako bardzo konkretnie spersonalizowana reklama i patent na niesamowite rekomendacje

    

.

.

.

..

.

Na końcu tego wpisu możesz zobaczyć jeszcze więcej podpowiedzi i inspiracji w przygotowanych przez mojego gościach linkach.

.

Koniecznie przesłuchaj tej kontrowersyjnej i pełnej porad rozmowy. Możesz też zobaczyć wywiad na YouTube. A jeśli jest dla ciebie wartościowa, to podziel się linkiem ze znajomymi (łącze znajdziesz pod tytułem). 

 

Zapraszam do kontaktu z Michałem Brzegowym – znajdziesz go tutaj: 

.

.

Zobacz przydatne informacje, inspiracje, linki polecane przez Michała :

.

.

Zobacz zdjęcia z portfolio Michała Brzegowego (za zgodą autora):  

dziewczyna na oknie pożądanie para na plaży klimatyczne zdjęcie pary erotyczne Brzegowy para w lesie sesja pary Brzegowy fotografia ślubna

 

.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast009

https://kubaociepa.pl/podcast013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.