Blog|PODCAST

Michał Massa Mąsior – fotograf mody i reklamy

Michał Massa Mąsior – fotograf mody, reklamy, portretu.

 

.

Rozmowa z Michałem Mąsiorem.

Michał jest rozpoznawalnym i uznanym fotografem modowym i reklamowym pracującym w obu tych dziedzinach głównie jako portrecista. Uczy fotografii, pisze przemyślenia na jej temat, oraz poradniki na łamach Fotopolis.pl

.

Jest typowym freelacerem współpracującym z kilkoma tytułami, instytucjami  i agencjami reklamowymi (np.Lounge Magazyn, Si-Magazyn, Sinfonietta Cracovia, Onet.pl, Zwierciadło, BUMA, Beksa). W swojej karierze eksplorował wiele fotograficznych gałęzi, ale najlepiej czuje się pracując z człowiekiem. Zobacz poniżej kilka zdjęć z jego portfolio. 

 Jego zdjęcia to wyraziste pełne dynamiki i koloru portrety z wyszukanym światłem.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się jak wycenia zdjęcia i jakie ma aspiracje. Jak wyglądają jego obecne współprace komercyjne i co ceni w fotografii. Będzie trochę o odwadze i krytyce wśród fotografów, będzie coś o reklamie i padnie sporo nazwisk inspirujących fotografów. Michał w tej szczerej rozmowie też wytłumaczy skąd wziął się jego przydomek „Massa” i jak nawiązał współpracę z firmą Leica. 

.

.

..

Michał jest samoukiem jednak swoje umiejętności wsparł wieloma kursami mn. Getty Images, I Stock Photo, czy International Center of Photography w Nowym Jorku. Uczył się od Bruce’a Gildena i Wojciecha Plewińskiego. 

.

W tym odcinku poruszyliśmy zagadnienia: 

  • nasz gość ma na swoim koncie współprace z: Lounge Magazyn, Miasto Kobiet, Si-Magazyn, Sinfonietta Cracovia, Capella Cracoviensis, Film Polska, 4F, Gena, Sizeer, Symbiosis, Krakbau, Bikershop, Gemini Park.  
  • inspiracje: Richard Avedon, Jacek Poremba, Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek, Dominik Tarabański, Sølve Sundsbø, Peter Lindbergh, Jeanloup Sieff, Helmut Newton, David La Chapelle.
  • współpraca ambasadorska z firmą Leica
  • wpisy o fotografii w serwisie Fotopolis.pl
  • duże archiwum wpisów o fotografii na Fotoblogia.pl  

.

.

Zapraszam do kontaktu z Michałem – znajdziesz go tutaj: 

Zobacz zdjęcia z portfolio Michała Massy Mąsiora (zamieszczone za zgodą autora) :  portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008

portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008

portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008

portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008portfolio do wywiadu www.kubaociepa.pl/podcast008

.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast003/

https://kubaociepa.pl/podcast007/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.