Blog|PODCAST

Wojciech Grzędziński – fotografia reporterska i portretowa

Fotoreportaż, dokument, portrety i edukacja fotograficzna    

.

Wojciech Grzędziński – utytułowany fotoreporter wojenny, prasowy, fotograf dokumentalista i twórca niezależny. Zdobywca nagród: World Press Photo, Visa D’Or, NPPA, Sony World Photography Awards, Grand Press Photo i wielu innych. Pracował dla kilku tytułów prasowych, współpracuje z agencją Forum a w latach 2011 – 2015 był osobistym fotografem prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Dla prasy fotografuje jako freelancer, a poza nią ma też klientów na: portret prasowy,  charakterystyczny, fotografię muzyczną i edukację fotograficzną.

Wojtek jest autorem wielu wystaw i publikacji książkowych. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Z powodzeniem sprzedaje swoje prace jako odbitki kolekcjonerskie. 

Fotoreportaż traktuje jako sposób na życie. Człowiek z wewnętrznym poczuciem misji pokazywania tematów ważnych, ale niewygodnych w odbiorze.

Jest doświadczonym wykładowcą wielu fotograficznych inicjatyw edukacyjnych a ostatni rok szykuje się do otworzenia wraz z Darkiem Golikiem, Simoną Supino, Pawłem Łącznym własnego miejsca dla pasjonatów fotografii. 

 

Chcesz wiedzieć co ma do powiedzenia na temat łączenia osobistych projektów fotograficznych, fotoreportażu i edukacji fotograficznej? Nasza rozmowa wokół tych tematów jest poniżej.  

 

.

.

.

.

 .

.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

 .

wizerunek politykówdlaczego warto robić swoje projekty fotograficzne

.

wizerunek politykówjak zadbać o budżet freelancera 

.

pjakiego sprzętu używa Wojtek

.

pjak znaleźć swoją niszę, jednak mieć wiele źródeł dochodu 

 ..

pjakie plany i zmiany w twórczości i życiu Wojtka właśnie się dzieją   

.

.

. 

Na końcu tego wpisu możesz zobaczyć jeszcze więcej podpowiedzi i inspiracji w przygotowanych przez mojego gościach linkach.

.

Koniecznie przesłuchaj tej konkretnej i pełnej porad rozmowy. A jeśli jest dla ciebie wartościowa, to podziel się linkiem ze znajomymi (łącze znajdziesz pod tytułem). 

 

Zapraszam do kontaktu z Wojtkiem – znajdziesz go tutaj: 

.

.

 

.

Zobacz zdjęcia z portfolio Wojtka (za zgodą autora):

para młoda

sudan dzieci

strzał

ksiądz

kwaśniewski pije

sudan

.

Penderecki

.

Grzędziński photo

.

 

 

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast006

https://kubaociepa.pl/podcast007

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *