Blog|PODCAST

Karolina Łopatka – fotografia noworodkowa i ciążowa

Fotografia noworodków i ciążowa – Karolina Łopatka

.

Karolina Łopatka fotografuje tematy związane z macierzyństwem. Sama jest mamą dwójki urwisów, ma doświadczenie wychowawcy na koloniach, a przez kilkanaście lat wraz z siostrą prowadziła firmę z usługami animacji dla dzieci.

Wszystko to sprawiło, że zamiast ślubów (jeden skończył się sporą klapą) zaczęła fotografować dzieci, mamy i całe rodziny.

Na swoim koncie ma wiele godzin spędzonych w studio fotograficznym, na kursach fotografii noworodkowej i przed komputerem. 

Fotografię noworodkową stara się łączyć z portretami biznesowymi, które najchętniej robi na sposób reporterski, w plenerze.

.

Z rozmowy dowiesz jakie umiejętności przydają się w tego typu fotografii i jakie poza fotograficzne umiejętności dodają pewności i uspokajają wymagające klientki – przyszłe i świerzo upieczone mamy. Jak zmieniała się fotografia noworodkowa, ciążowa i konkurencja w tych segmentach a co pozwala zdobyć przewagę konkurencyjną. Będzie o kursach, mężu, który pomaga w zarządzaniu biznesem i trudnych początkach. 

.

 

.

.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

 .

p

jakie umiejętności powinien mieć fotograf macierzyństwa  

.

pjak wsparcie środowiska rozwija biznes i kreatywność

.

pjak dbać o klientki podczas sesji

.

pjak dodatki i ubrania wpływają na jakość zdjęć i skąd je brać

.

próżne specjalności = różni klienci. Jak je komunikować

.

pkogo warto podpatrywać i od kogo się uczyć  

 ..

.

 

.

Na końcu tego wpisu możesz zobaczyć galerię zdjęć z portfolio autora. Zobacz też podpowiedzi i inspiracje w przygotowanych przez mojego gościa linkach.

.

Posłuchaj rozmowy z Karoliną Łopatką, żeby dowiedzieć się jak można ciągle podnosić umiejętności i jakie są kluczowe w fotografii macierzyństwa. A jeśli ten odcinek jest dla ciebie wartościowy, to podziel się linkiem ze znajomymi (łącze znajdziesz pod tytułem). 

.

.

..

..

.

Zapraszam do kontaktu z Karoliną – znajdziesz ją tutaj: 

.

.

Zobacz inspiracje i tematy polecane przez Karoliną :

.

.

.

.

  • Zobacz zdjęcia z portfolio Karoliny Łopatka ( za zgodą autorki): 

słodki noworodekdzidziuś na foteliku mała księżniczka zdjęcie bliźniaków stylizowane zdjęcie noworodka fotografia noworodków Karolina Łopatka wywiad o fotografii ciążowej i brzuszkowej sesja brzuszkowa karolina łopatka studyjna sesja brzuszkowa studyjna czarnobiała sesja ciążowa studyna sesja ciążowa studyjna sesja ciążowa

.

.

……

 

.

.

.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast040

https://kubaociepa.pl/podcast012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *