Blog|PODCAST

Miłosz Bolechowski – fotografia ślubna

Fotografia ślubna – Miłosz Bolechowski

 

.

 

Miłosz Bolechowski to człowiek wielu talentów. Prze wszystkim jest doświadczonym fotografem ślubnym, ale również blogerem w tematach okołofotograficznych i baristą. 

Miłosz jako dobrze zorganizowany przedsiębiorca i empatyczny człowiek, jest wspraciem dla par młodych, dbając o całość usługi od pierwszego maila po kontakt na długo po przekazaniu albumu. Uczy takiego właśnie podejścia innych fotografów w czasie warsztatów. Dzieli się też wiedzą z samej fotografii, dobrych praktyk w obróbce, zarządzaniu plikami i bezpieczeństwem danych. Robi warsztaty, występuje na konferencjach dla fotografów, a w sieci znanym z bloga, który prowadzi od wielu lat. Serwuje na nim pogłębioną wiedzę sprzętową dla rozwijających się fotografów.

Swój pierwszy ślub sfotografował w 2004 a od tego czasu ma ich już ponad 200 w portfolio. Próbuje swoich sił w innych dziedzinach fotografii a podczas naszej rozmowy dowiesz się, jakie ma sposoby na zdobywanie klientów i komunikowanie różnego portfolio.

Z rozmowy dowiesz się co sprawdza się u niego jako mimowolna broń marketingowa, jak dba o pary i własny czas, usprawniając procesy wokół siebie. Jak zmieniała się jego usługa i styl, wraz z rozwojem fotograficznym i zawirowaniami na bardzo konkurencyjnym rynku. Będzie o sprzęcie, dzieciach, codziennym fotografowaniu i kawie, której jest miłośnikiem, a wiedzy wystarczyłoby mu na prowadzenie dobrej kawiarni. 

 

.

 

 

.

.

Z dzisiejszej rozmowy dowiesz się:

 .

p

jak zmiany warto przemyśleć w usłudze i stylu fotograficznym  

.

pjak można zdobywać zlecenia wykonując małe gesty

.

pjak ważna jest elastyczność w czasie pandemii

.

pczym jest system zarządzania parą i jak usprawnia pracę fotografa

.

pjak przyciągać do siebie i rozpoznać idealnego klienta

.

pjakim sprzętem pracuje Miłosz i jakie są najnowsze zmiany w jego torbie fotografa 

 ..

.

 

Dzisiejszy gość w swojej fotografii lubi subtelności a ślub traktuje jako historię do opowiedzenia i pokazania. Nie goni za zagranicznymi zleceniami, woli działać lokalnie i być bliżej rodziny. Podobnie traktuje klientów, dając im uwagę, mnóstwo porad i wsparcie. Z rozmowy dowiesz się jeszcze więcej o podejściu Miłosza i dostaniesz wiele wskazówek jak budować markę zaufanego fotografa. 

 

.

Na końcu tego wpisu możesz zobaczyć galerię zdjęć z portfolio autora. Zobacz też podpowiedzi i inspiracje w przygotowanych przez mojego gościa linkach.

.

Posłuchaj rozmowy z Miłoszem Bolechowskim, żeby dowiedzieć się jak można usprawnić komunikację z klientami w konkurencyjnym segmencie jakim jest fotografia ślubna. A jeśli ten odcinek jest dla ciebie wartościowy, to podziel się linkiem ze znajomymi (łącze znajdziesz pod tytułem). 

.

.

..

..

.

Zapraszam do kontaktu z MIłoszem Bolechowskim – znajdziesz go tutaj: 

.

.

Zobacz inspiracje i tematy polecane przez Miłosza :

 

.

.

.

.

  • Zobacz zdjęcia z portfolio Miłosza ( za zgodą autora): 

        park zdjęcia pary zdjęcia ślubne w lesie sesja ślubna wiatr panna młoda plner do slubie w gorach lamiony para ślubna plener w parku sesja ślubna w nocy pozowane zdjęcia ślubne portfolio Miłosza Bolechowskiego 

.

 

.

……

 

.

.

.

Jeżeli chcesz posłuchać innych odcinków to kliknij link: 

https://kubaociepa.pl/podcast027

https://kubaociepa.pl/podcast025

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *